Bayram Kampanyamız Başlamıştır..

Your cart is empty.OM1935 Office Furnitures

All of our products are made from spruce wood. Product feet are produced as metal profile. The products are made in desired color tones.

Review Product
OM1935 Office Furnitures
Gamze Yiğit

Gamze Yiğit

Mobilya almak için internette arama yaparken siteniz ile tanıştık, önceden sitenizi görmüştüm güvenerek sipariş verdik, iyiki de vermişiz bu işlerin doğru dürüst yapılabileceğini göstermiş oldunuz.

Şule Keskin

Şule Keskin

Mobilya alma işini gözümüzde büyütüyorduk ta ki Klas Ahşap Masif ile tanışana kadar, ilgi alaka ve ürün çeşitliliği çok iyi, tüm çalışanlara teşekkürler. Ürünleri zamanında, söz verildiği gibi teslim aldım..

Fatma Taşçı

Fatma Taşçı

Yeni evim için mobilyalarımı Klas Ahşap'dan aldım ve gerçekten memnun kaldım, her anlamdan yardımcı olan güler yüzlü insanların olduğu bir firma, yeni alışveriş yapacaklara tavsiye ediyorum.

Esra Okur

Esra Okur

Nisan ayında düğünümüz olacak ve evimizin tüm mobilyalarını şimdiden sipariş verdik, ürün seçimi ve fiyat konusunda yaptıkları yardımlardan dolayı Klas Ahşap'a teşekkür ediyorum.

Blog

Keep track of the latest innovations from the furniture sector with the difference of Klas Ahsap Masif..

The Star of Furniture Will Shine With Handcraft

The Star of Furniture Will Shine With Handcraft

Woodworking Tradesmen and Artisans Association Chairman Ali Riza Ercan, said in a statement, Turkey's begin at the end....Der Star der Möbel wird mit Handarbeit glänzen

Turkey Furniture Industry sells furniture to China

Turkey Furniture Industry sells furniture to China

Güleç said that the furniture sector used to make 60 percent of exports to Iraq and Libya and now that they accept the market...

Furniture Sector to Confront the World With Design

Furniture Sector to Confront the World With Design

Employment and exports in the sector in Turkey's furniture sector located between the locomotive was awarded the best designs.