Bayram Kampanyamız Başlamıştır..

Sepetiniz boş.Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

- Ürünleriniz gerçek MASİF – AHŞAP’mı ?
Ürünlerimiz doğal MASİF – AHŞAP’tır.

- Ürünleriniz kaplamamı %100 masif’mi ?
Kaplama malzeme kullanılmıyor. Ürünlerimizin tamamı MASİF – AHŞAP’tır.

- Ürünlerim ne zaman elime ulaşır ?
Maksimum süre ( Ürüne göre )  30 - 40 gün olarak belirlenir.

- Renk seçenekleri nelerdir ?
Dilediğiniz renk seçenekleri yapılmaktadır.

- Her Şehire teslimatınız var mı ?
Her İL ve İLÇE’ye teslimatlar yapılmaktadır. 

- Garanti süresi nedir ?
Garanti süresi 2 yıl.

- Sipariş verilirken nelere dikkat etmeliyim ?
Sipariş vereceğiniz üründe mutlaka ürün termin süresini kontrol ediniz. Özel ölçü, renk değişikliği gibi durumlar varsa iade şartlarımız değişmektedir. Ölçü bilgileri tüm ürünlerde ürün detay sayfasında mutlaka belirtilmektedir. Eğer ölçü bilgisi olmayan bir ürün ile karşılaşmışsanız hemen satış danışmanlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Ölçü bilgisi ile ürünün odanıza uygun olup olmadığı, apartman kapınızdan sığıp sığmayacağı gibi sadece sizin tarafınızdan anlaşabilecek durumları kontrol etmenize imkan sağlayacaktır. Bu kontrolü yapmanız sipariş vermeden önce apartman kapısından geçmeyecek, eve giremeyecek siparişlerinizin kararını almanızı sağlayacaktır. Sipariş verirken sepetinizde aldığınız ürünlerin adet bilgisini de kontrol etmenizi rica ederiz. Adres kısmı bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Telefon ve mail ile iletişim kurduğumuz için bu bilgilerin doğru girildiğinden emin olunuz.

- Siteniz üzerinden nasıl sipariş verebilirim ?
Beğendiğiniz ürünü, ürün detay sayfasına gittikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak ürünü sepetinize atabilirsiniz. Bu aşamadan sonra alışverişe devam edebilir ya da ödeme aşamasına geçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca satış danışmanlarımız ile (+90) 545 353 81 44 - (+90) 532 203 62 64 ‘den (09:00-23:59) iletişime geçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

- Siparişimi satış danışmanı ile birlikte verebilirmiyim ?
Siparişinizi satış ofisimizden ya da telefon ile satış danışmanlarımızla ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz. Sektöründe tecrübeli satış danışmanlarımız ile (+90) 545 353 81 44 -  (+90) 532 203 62 64 ‘den (09:00-23:59) iletişime geçebilirsiniz.

- Siparişimi Teslim Edecek Lojistik(Nakliye) Ekibine Nasıl Ulaşabilirim?
Nakliye ekibine ulaşmanızı gerektirecek bir durum olması halinde şoför bilgilerini öğrenmek için (+90) 545 353 81 44 - (+90) 532 203 62 64 numaralı telefondan bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

- Kurulum Ve Montajı Kim Yapıyor ?
Sitemizdeki ürünlerin kurulumu ürüne göre değişiklik göstermektedir.